پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه درگز
 
لینک دوستان
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

جلسه ای با حضور امام جمعه محترم و حجت الاسلام مجیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و کارشناس مسائل  فرهنگی  آموزش و پرورش حجت الاسلام دانا تشکیل گردید. این جلسه جهت دعوت از چندین کارشناس فرهنگی در ایام محرم حسینی از مدرسه نواب مشهد در شهرستان برگزار گردید .


[ دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ ] [ 13:13 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی نماز ظهرو عصر مدارس را امروز با حضور در مدرسه شبانه روزی بوستان اقامه نمودند و ضمن صحبت در بین دو نماز و طرح سوال به دانش آموزان جوایزی اهداء گردید.


[ دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ ] [ 13:12 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان درگز به همراه فرمانده محترم سپاه جناب سرهنگ حقیقی و جمعی از فرماندهان بسیج شهرستان جهت برنامه ریزی هفته بسیج مستضعفین با امام جمعه محترم در محل دفتر ملاقات نمودند.

امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی ضمن تبریک و نقش تاثیر گذار این نهاد مقدس انقلابی در عرصه های مختلف تاکیید کردند.


[ یکشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 9:45 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور جمعی از قاریان در رده سنی بزرگسالان (خواهران و برادران ) مرحله شهرستانی با حضور امام جمعه محترم حجت اسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی و رئیس اداره اوقاف شهرستان در محل مسجد امام حسین (ع) برگزار گردید...


[ شنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۰ ] [ 9:16 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

امام جمعه محترم حجت اسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی در جلسه اعضای شورای نگهبان شهرستان درگز که در محل سالن الغدیر ارشاد تشکیل گردیده بود حضور یافتند.این جلسه که مناسبت انتخابات نماینده مجلس که در آینده برگزار خواهد شد تشکیل گردیده ...

 


[ شنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۰ ] [ 9:14 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی در خطبه اول نماز بمناسبت سالروز مباهله پیامبر گرامی اسلام با مسیحیان نجران مطالب مبسوطی پیرامون ماجرای معروف مباهله میان پیامبر اسلام و نصارای نجران بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علی ناهیدی در ادامه گفت : مسئله مباهله راهی بود که صد در صد از ایمان و صدق دعوت بسوخدا حکایت می کردو اهل بیت علیهم سلام نیز در مقاطع مختلف با ذکر این ماجرا و آیه مباهله مردم نا آگاه را هدایت کرده اند و تثبیت جایگاه امامان معصوم (ع)و اثبات حقانیت اسلام از برکات و دست آوردهای مباهله است.

امام جمعه محترم درگز در خطبه دوم نماز ضمن دعوت بتقوای الهی وتجلیل از مقام شامخ شهیدان غدیر بویژه علمدار این سربازان گمنام شهید سرلشکر پاسدار حسن تهرانی مقدم گفت هدف واقعی از تهدید به حمله نظامی یا ایران اسلامی این است که برخی از کشورهای غربی دست از مخالفت با تحریم های  سنگین تر علیه ایران بر دارند.


[ شنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:29 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

به مناسبت عید غدیر خم همایشی در شهرستان درگز با همکاری اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره بهزیستی در محل مصلی الغدیر جمعهی از سادات و خیرین شهرستان گرد هم آمدند. در این مراسم امام جمعه محترم جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی به ایراد سخنانی در خصوص واقعه غدیر پرداختند.


[ دوشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:52 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]
به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی اداره آموزش و پرورش چاپشلو مراسم جشن کتاب در سالن ورزشی خود برگزار کرد. در این مراسم امام جمعه محترم وفرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند که در پایان به افراد برگزیده هدایایی به رسم یابود داده شد.


[ دوشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:39 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

جناب آقای اسفندیارجلایری فرماندار محترم شهرستان درگز در محل دفتر امام جمعه جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی حضور یافتند. در این دیدار  فرماندارو امام جمعه محترم پیرامون مسائل و مشکلات مردم  و اوضاع شهرستان و بخشها گفتگو نمودند.


[ یکشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:12 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]
حجت الاسلام هاشمی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان درگز در محل دفتر با امام جمعه محترم در خصوص بسیج طلاب شهرستان گفتگو نمودند...


[ یکشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:5 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی در خطبه اول نماز ضمن دعوت به تقوای الهی و تبریک عید غدیر خم پیرامون حماسه غدیر خم سخنان مشروحی بیان کرد و در ادامه گفت: واقعه غدیر دلیل و حجتی است که برای هیچکس عذری باقی نگذاشته است چرا که ۱۲۰ نفر از صحابه رسول الله (ص) و ۸۰ نفر از تابعین حدیث غدیر را نقل کرده اند و در این باب کتابها نوشته اند و امروز بزرگترین خدمت به غدیر تقویت رکن ولایت فقیه است چرا که ولی فقیه سمبل قدرت اسلام و محور وحدت مسلمین است .  

امام جمعه درگز در خطبه دوم نماز گفت : نوع موضع گیریهای مقامات آمریکایی علیه سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس نشانه ای از عصبانیت آنان از سپاه پاسداران است و دلیل هجوم آنان این است که حاج قاسم سلیمانی را مسبب اصلی شکست خود در عراق و افغانستان میدانند.آمریکا بداند که گره کور مشکل آنها با ترور این سرباز مطیع ولایت باز نمی شود.


[ شنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:17 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

نماینده محترم مردم شهرستان درگز در مجلس شورای اسلامی جناب آقای محمد علی دلاور برای عرض سلام وادب و تبریک عید سعید قربان خدمت امام جمعه محترم حاج آقای ناهیدی در محل دفتر حضور پیدا کرد.


[ سه شنبه هفدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 10:29 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]
دلخوش از آنیم که حج میرویم       غافل از آنیم که کج میرویم

کعبه - دیدار خدا میرویم                او که همین جاست به کجا میرویم

مراسم نماز عید سعید قربان با شکوه خاصی از ۷ صبح در محل مصلی الغدیر شهرستان درگز برگزار گردید.

 

                                        


[ سه شنبه هفدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 9:53 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

دعای پر فیض عرفه با خیل عظیم عاشقان ا... و با شکوه خاصی در مسجد امام حسین (ع)برگزار گردید.این مراسم با اقامه نمازمغرب و عشاء و قرائت دعای توسل به پایان رسید./

 


[ سه شنبه هفدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:44 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

نماز سیاسی عبادی جمعه این هفته با شهرستان درگز به امامت امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین علی ناهیدی گفت:۱۳ آبان امسال را در حالی برگزار می کنیم که با تحولاتی از قبیل بیداری جهان اسلام و تحولات آمریکا و سایر کشورهای همپیمان آمریکا روبرو هستیم و چیزی که آشکار است الگوگیری آنان از انقلاب اسلامی ایران است.وی افزود ملت ایران باید قدر خود و انقلاب اسلامی را بداند و روحیه انقلابی خود را همیشه حفظ کند تا درجهان همیشه پیشتاز باشند.

امام جمعه محترم در بخشی دیگر از خطبه ها شهادت امام محمد باقر (ع) را تسلیت گفت و پیرامون گناه زبان مطالبی بیان داشت و افزود:گناه زبان چیزی است که غالب افراد به آن اهمیت نمی دهند و در صورتیکه این گناه یکی از گناهان کبیره است.وی افزود:بهترین راه دوری از این گناه رعایت تقوی الهی است که همه باید آن را رعایت کنند.

 


[ شنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:28 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

 


[ شنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:22 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

دومین جلسه اعضاء ستاد غدیر شهرستان درگز صبح امروز با حضور امام جمعه محترم جناب حجت الاسلام والمسلمین علی ناهیدی در محل اداره سازمان تبلیغات این شهر برگزار گردید.

دراین جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون هر چه بهتر برگزار شدن مراسم دهه ولایت وامامت تصمیمات خوبی اتخاذ گردید.


[ پنجشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:56 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]
امام جمعه محترم به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درگز و مداحان و اعضاء هیئات مذهبی شهرستان در جمع عزادارای هیئت محبان امیرالمومنین (ع) حضور یافتند.

 


[ پنجشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:44 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان درگز با حضور امام جمعه محترم و اعضاء ستاد نماز جمعه در محل دفتر برگزار گردید. در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسه قبلی در خصوص با شکوه برگزار شدن راهپیمائی رو ۱۳ آبان تصمیمات خوبی اتخاذ گردید.


[ پنجشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:20 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

برگزاری نماز ظهر و عصر در مدارس شهرستان درگز به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی امام جمعه محترم .امام جمعه محترم نماز ظهر وعصر رادر مدرسه متوسطه امام خمینی (ره) اقامه نمودند و ایشان با طرح سوال به مناسبت روز ۱۳ آبان و دادن هدایائی به رسم یادبود از دانش آموزان خواستند که همیشه یاد وخاطره شهیدان روز ۱۳ آبان را گرامی بدارند.


[ پنجشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:9 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درگز در مراسم برگزاری دعای توسل هیئت محبان الائمه حضور پیدا کردند.


[ چهارشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:49 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

به مناسبت یادواره ۳۵ شهید دانش آموز شهرستان درگز مراسمی با حضور فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان و جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور در محل مسجد امام حسین (ع) بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار گردید.[ چهارشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:10 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

 مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خراسان رضوی با امام جمعه محترم در محل دفتر ملاقات نمودند.

 


[ سه شنبه دهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 13:53 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

با حضور امام جمعه محترم جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی در جلسه قرآن که بین کارکنان اداره جهاد کشاورزی و در منزل یکی از اعضاء برگزار گردید شرکت نمودند وپیرامون تفسیر و مباحث قرآنی مطالبی بیان فرمودند.


[ سه شنبه دهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:32 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

جلسه حزب موتلفه اسلامی درگز در محل ساختمان این حزب با حضور جمعی از اصولگراها تشکیل گردید.در این جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام ا... مجید ابتدا دبیر حزب موتلفه ضمن خوش آمدگویی خلاصه ای از عملکرد حزب را بیان کرد.

سپس امام جمعه محترم پیرامون وظایف اعضاء در راستای انسجام بخشی بین اصولگراها و همچنین اهمیت انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و برخی از مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهرستان سخنان مبسوطی بیان کرد. 

 


[ دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:20 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه محترم و دیگر اعضاء در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام والمسلمین علی ناهیدی در این جلسه ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید محمد حسین فهمیده و گرامی داشت روز دانش آموز پیرامون وظائف شاگردان از دیدگاه امام سجاد علیه السلام سخنانی بیان کرد سپس اعضاء وارد دستور العمل جلسه شدند و تصمیماتی پیرامون هر چه بهتر برگزار شدن راهپیمائی یوم ا... ۱۳ آبان اتخاذ گردید. 


[ دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:19 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

حضور امام جمعه درگز در مراسم اهداء جهیزیه به نو عروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) همزمان با سالروز ازدواج امام علی (ع) و فاطمه (س) طی مراسمی با حضور مسئولین به تعداد ۱۵ زوج جوان توسط خیرین جهیزیه عروسی اهداء گردید.

امام جمعه محترم در این مراسم از این اقدام خداپسندانه خیرین شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آوردند.


[ دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:18 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

در این دیدار بعد از سخنرانی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان درگز جناب سرهنگ حقیقی امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید محمد حسین فهمیده نقش بسیج دانش آموزی را در آموزش و پرورش بسیار تاثیر گذار دانست و در قسمتی از سخنانش گفت : هدف از این نهاد مقدس دانش آموزی ترغیب و ترویج و انسجام بخشی در راستای حفظ ارزشهای اسلامی است .


[ دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:13 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

دیدار فرماندار شهرستان درگز با امام جمعه محترم جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید به جناب آقای جلایری مطالبی پیرامون رفع مشکلات شهرستان مطرح گردید که آقای فرماندار قول مساعد دادند تا بتدریج معضلات را بحداقل برسانند.


[ دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:6 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

با حضور امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی جلسه ای با اعضاء ستاد هفته غدیر درمحل اداره سازمان تیلیغات اسلامی برگزار گردید که در این جلسه جمع بندی موضاعاتی با همکاری ادارات ونهادها جهت هر جه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم به پایان رسید.


[ شنبه هفتم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:29 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته نیز با امامت حجت الاسلام و المسلمین آقای علی ناهیدی در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار گردید.

امام جمعه محترم ضمن تسلیت شهادت حضرت جوادالائمه (ع) و دعوت نمازگزاران بتقوای الهی و پرهیز از گناه پیرامون پند و اندرز از دیدگاه امام محمد تقی (ع) سخنانی بیان داشت و در ادامه گفت پند و موعظه از موثرترین روشهای تربیتی است و انسان در هر مقام و موقعیتی که باشد به موعظه نیاز دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای ناهیدی در خطبه دوم نماز به تحولات پی در پی در منطقه شمال آفریقا پیرامون آخرین تحولات در کشورهای تونس و لیبی مطالبی ایراد کرد و در قسمتی از سخنانش گفت سرانجام بعد از گذشت ۸ ماه جنگ داخلی دیکتاتور فراری لیبی دستگیر و بدست انقلابیون کشته شد و رئیس شورای ملی لیبی اعلام کرد شریعت اسلامی مبنای این کشور در آینده خواهد بود.


[ شنبه هفتم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:33 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

اعضاء ستاد استهلال شهرستان درگز با حضور امام جمعه محترم جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی و رئیس اداره اوقاف و مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان برای رویت ماه ذالحجه به ارتفاعات کوههای کهنه قلعه رفتند.


[ شنبه هفتم آبان ۱۳۹۰ ] [ 8:21 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درگز حجت اسلام والمسلین مجیدی به همراه جمعی از روحانیون اعزامی از مدرسه عالی نواب مشهد در محل دفتر امام جمعه محترم با ایشان ملاقات نمودند و پیرامون مسائل اعزام گروه تبلیغی در ایام محرم بحث و گفتگو نمودند.


[ پنجشنبه پنجم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:30 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی صبح پنجشنبه در گردهمایی که با حضور مدیران و معاون دبیران و معاون آموزگاران در بخش نوخندان برگزار گردیده بود حضور یافت و با ایراد سخنرای در جلسه حاضرین را به فیض رساندند.

 


[ پنجشنبه پنجم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:29 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

حجت اسلام والمسلمین قاضی مسئول اداری و مالی مرکز مدیریت و مهندس آیت االلهی و مهندس روحانی ناظرین محترم از مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان رضوی بعد از حضور در دفتر امام جمعه محترم حجت اسلام والمسلمین حاج آقای ناهیدی از پروژه در حال ساخت حوزه علمیه امام رضا(ع) و حوزه علمیه  فعلی امیر المومنین (ع) بازدید به عمل آوردند.

 


[ پنجشنبه پنجم آبان ۱۳۹۰ ] [ 11:27 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]
 نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان درگز جناب حجت الاسلام والمسلین هاشمی در محل دفتر امام جمعه محترم با حاج آقای ناهیدی دیدار و گفتگو نمودند. 


[ سه شنبه سوم آبان ۱۳۹۰ ] [ 9:53 ] [ روابط عمومی دفتر امام جمعه درگز ]

درباره وبلاگ

ابن پایگاه بیشتر به صورت اطلاع رسانی
برنامه های دفتر امام جمعه و درج مطالب
در مناسبتها و مطالب مورد نیاز مخاطبان
فعالیت دارد...تلفن دفتر:051-46222500
نمابر: 46222501-051
آدرس : میدان جهاد
امکانات وب
پخش زنده حرم ---------------------------------------- حدیث موضوعی -------------------------------- وصیت شهدا ----------------------------- آیه قرآن -------------------------------------------
ساعت فلش مذهبی ------------------------------
زیارت عاشورا ------------------ آیه قرآن ---------------------------- مهدویت امام زمان (عج) ---------------------- وصیت شهدا -------------------- -- ---------------------------------- چاپ این صفحه -------------

+ افزایش اندازه متن | + کاهش اندازه متن

--------------------------------------
استخاره آنلاین با قرآن کریم

------------- =-----